Email: wigner@wignerkozepiskola.hu

LEGYÉL TE IS WIGNERES!

50 éve a műszaki szakemberképzés élvonalában

Az intézmény egyházi fenntartásban működik.

A Tudásfúzió Alapítvány célja:

• a Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Technikum, Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium és közösségeinek támogatása
  • a „Magyar származású Nobel-díjasok emlékparkja” fejlesztése, fenntartása

Az Alapítvány céljainak megvalósítását a Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Technikum, Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégiummal jogviszonyban álló tanulók gondviselőinek éves támogatása, valamint a felajánlott adó 1% biztosítja.

A gondviselői támogatás összege a 2024/2025. tanévtől 40 000 Ft/tanév, amely befizethető

• átutalással: a Tudásfúzió Alapítvány 10700282-74865121-51100005 (CIB Bank Zrt.) bankszámlájára
  • pénztári befizetéssel: az iskola 128. irodájában

A 2024. évi 1%-os felajánlásokat még a Wigner Iskola Közalapítvány fogadja. Köszönjük, hogy támogatja az iskolai alapítványok céljait!

Wigner Jenő

(1902, Budapest - 1995, Princeton)
magyar származású Nobel-díjas fizikus
  • "Milyen nagyszerű az, hogy az emberi ész képes egy gondolatot a másikhoz fűzni, képes a következtetésekből csodálatos épületet - erős épületet - alkotni."

Wigner Jenő